آموزش طراحی داخلی و دکوراسیون

5 مرحله مهم در مدیریت پروژه طراحی داخلی

تاریخ ویرایش:3 اردیبهشت 1401

برنامه ریزی بهترین دوست شما در زمینه طراحی است. نشستن و نقشه برداری واقعی از پروژه تان تفاوت بین خانه ای با لوازم جانبی زیبا و طرحی را که واقعاً عجیب است ، ایجاد می کند. اگر قصد بازسازی کامل خانه یا فقط چند پروژه را دارید ، این نکات سریع به شما کمک می کند تا به طور موثر برنامه ریزی و اولویت بندی کنید!

 

1. یک لیست تهیه کنید

اولین قدم شما باید تعیین کارهایی باشد که می خواهید انجام دهید. این زمان دیدن عکسهای الهام بخش و نوشتن تک تک کارهایی است که می خواهید در یک خانه انجام دهید. هنگامی که تمام خواسته های خود را یادداشت می کنید، به وضوح می توانید ببینید که چه چیزی باید اولویت داشته باشد و همه چیز در کنار هم قرار می گیرد. این مرحله به شما کمک می کند تا هنگام تقسیم کارها به مراحل کوچکتر، ذهنیت بزرگی داشته باشید.

 

2. همه چیز را اندازه بگیرید

این امر به ویژه اگر قصد استفاده از SketchUp ، نرم افزار طراحی سه بعدی مورد علاقه ما را دارید ، بسیار مهم است. داشتن اندازه گیری از تمام مناطقی که از ابتدا روی آنها کار خواهید کرد، تصمیم گیری در آینده را آسان می کند. چه در حال طراحی داخلی هستید و چه لوازم جانبی را انتخاب می کنید، داشتن تمام اندازه گیری های تان قبل از زمان به شما اجازه می دهد تا روی کار مورد نظر تمرکز کنید. فراموش نکنید که ما اصول استفاده از SketchUp را در دوره طراحی به اعضای خود یاد می دهیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آموزش شگفت انگیز ما که به شما می آموزد چگونه فرایند طراحی آشپزخانه را فرا بگیرید، اینجا را کلیک کنید!

 

3. آنچه را بیشتر روی روحیه شما تأثیر می گذارد اولویت بندی کنید

از آنجا که ما معتقدیم یک خانه زیبا قدرت تغییر زندگی شما را دارد ، ما اولویت بندی را برای شروع کار یا اختصاص بودجه خود بررسی می کنیم که چگونه فضایی بر شما تأثیر می گذارد. آیا نور بر میزان انگیزه شما تأثیر می گذارد؟ یا وقتی در فضای بسته هستید احساس خلاقیت می کنید؟ هنگامی که می بینید برنامه ریزی فضا چگونه روی شما تأثیر می گذارد، نتیجه نهایی شما چیزی است که واقعاً از آن راضی هستید.

 

آموزش طراحی داخلی و دکوراسیون                                                  طراحی داخلی و دکوراسیون

4. بودجه طراحی خود را ارزیابی کنید

بسیاری از ما بدون در نظر گرفتن بودجه وارد یک پروژه طراحی نمی شویم ، بنابراین داشتن بودجه و شناخت کامل آن مهم است. در مرحله بعدی ، شما می خواهید تمام خواسته ها و رویاهای خود را بر اساس بودجه خود بسنجید. وقتی اولویتهای خود را براساس تأثیر منزل بر روی شما اضافه کنید ، مستقیماً در طرحی قرار خواهید گرفت که بیشترین تأثیر را روی شما خواهد داشت.

 

5. اجرا کنید

اقدام کنید. شما می توانید همه چیز را به چند مرحله تقسیم کنید که قابل کنترل و متناسب با بودجه شما باشد. داشتن جدول زمانی متناسب با بودجه و زندگی شما راهی است که باید طی کنید. اگر می توانید همه کارها را در مدت زمان کوتاهی انجام دهید – عالی! اما همچنین بدانید که کنترل کردن مراحل خود بخشی مهم از این فرایند است.

 

نویسنده: نگار کاکویی

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا حساب کاربری ندارید؟